Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Çelik Tencere Seti
Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Çelik Tencere Seti
Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Çelik Tencere Seti
Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Çelik Tencere Seti
Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Çelik Tencere Seti

Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Çelik Tencere Seti

Fiyat : ₺865,00(KDV Dahil)

8 Parça 18/10 CR-Ni Çelik Tencere Seti 

:

1 adet 16x9 cm Derin Çelik Tencere ve Cam Kapak 1,80 Lt.

1 adet 20x11 cm Derin Çelik Tencere ve Cam Kapak 3,10 Lt. 

1 adet 24x7 cm Basık Çelik Tencere ve Cam Kapak 3,40 Lt.     

1 adet 24x14 cm Derin Çelik Tencere ve Cam Kapak 6,30 Lt.

Amboss Diamond 8 Tencere Seti | Cam Kapaklı | Gold Saplı |Paslanmaz Çelik | 2 Yıl Garantili | Çelik Kapsül Tabanlı | Aşınma ve Matlaşma Yapmaz | Tüm Ocak Tiplerine Uygun

ÜRÜN BİLGİSİ: 

  • MATERYAL: 18/10 CR-Ni paslanmaz çelik gövdesi ve keskin olmayan tencere ağzı çarpma, düşme vb durumlarda eğilme yapmaz. Isınmayan tutma sapları ve kapak sapı ile ısı kaynaklı yaralanmalara yol açmaz.
  • Her yemeğin içinde lezzetli bir şekilde pişeceği kendine göre bir tenceresi vardır. Karnıyarık, imam bayıldı ya da pilav için daha kısa ama geniş bir tencere, çorbalar, sebze yemekleri ve diğer sulu yemekleriniz için derin tencere, ızgara çeşitleri için güzel bir set ! Bir mutfağın olmazsa olmazı, belki de evin en çok kullanılan eşyalarıdır.
  • Amboss  tencereler;özel alaşımlı alüminyum kullanılarak oluşturulan kapsül tabanı tüm ocak tiplerine uygundur ayrıca ısıyı tencere içinde eşit şekilde dağıtarak yiyeceklerinizin daha doğru pişmesine katkıda bulunur. Amboss  tencere seti, keskin olmayan tencere ağzı çarpma, düşme vb durumlarda eğilme yapmaz. Polisaj parlatma tekniği kullanılarak üretildiği için deterjan ve tazyikli sudan kaynaklı matlaşma ve aşınma yapmaz.
  • Amboss tencere seti, geniş iç hacimli parçaları ile yiyeceklerinizi pişirmek için yeterli alanı sağlar.
  • Isınmayan tutma sapları ve kapak sapı ile ısı kaynaklı yaralanmalara yol açmaz. Tüm Amboss tencereler CE belgelidir.
  • HER İHTİYACINIZ İÇİN: Yemek pişirirken gerekli olacak tüm ihtiyaçlarınız için bir çözüm sunan Amboss tencere seti, mutfağınızın kahramanı olacak.
  • PRATİK KULLANIM: Tam kapanan cam kapakları ile yiyeceklerinizin pişmesi için ideal sıcaklığı içinde tutar. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • TÜM OCAK TİPLERİ İÇİN: Özel alaşımlı alüminyum kullanılarak oluşturulan kapsül tabanı tüm ocak tiplerine uygundur ayrıca ısıyı tencere içinde eşit şekilde dağıtarak yiyeceklerinizin daha doğru pişmesine katkıda bulunur.
Benzer Ürünler
Etiketler
Amboss, Amboss Diamond, Amboss Diamond Gold, Amboss Diamond Gold Saplı, Amboss Diamond Gold Saplı 8, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Çelik, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Çelik Tencere, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Çelik Tencere Seti, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Çelik Seti, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Tencere, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Tencere Seti, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Parça Seti, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Çelik, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Çelik Tencere, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Çelik Tencere Seti, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Çelik Seti, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Tencere, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Tencere Seti, Amboss Diamond Gold Saplı 8 Seti, Amboss Diamond Gold Saplı Parça, Amboss Diamond Gold Saplı Parça Çelik, Amboss Diamond Gold Saplı Parça Çelik Tencere, Amboss Diamond Gold Saplı Parça Çelik Tencere Seti, Amboss Diamond Gold Saplı Parça Çelik Seti, Amboss Diamond Gold Saplı Parça Tencere, Amboss Diamond Gold Saplı Parça Tencere Seti, Amboss Diamond Gold Saplı Parça Seti, Amboss Diamond Gold Saplı Çelik, Amboss Diamond Gold Saplı Çelik Tencere, Amboss Diamond Gold Saplı Çelik Tencere Seti, Amboss Diamond Gold Saplı Çelik Seti, Amboss Diamond Gold Saplı Tencere, Amboss Diamond Gold Saplı Tencere Seti, Amboss Diamond Gold Saplı Seti, Amboss Diamond Gold 8, Amboss Diamond Gold 8 Parça, Amboss Diamond Gold 8 Parça Çelik, Amboss Diamond Gold 8 Parça Çelik Tencere, Amboss Diamond Gold 8 Parça Çelik Tencere Seti, Amboss Diamond Gold 8 Parça Çelik Seti, Amboss Diamond Gold 8 Parça Tencere, Amboss Diamond Gold 8 Parça Tencere Seti, Amboss Diamond Gold 8 Parça Seti, Amboss Diamond Gold 8 Çelik, Amboss Diamond Gold 8 Çelik Tencere, Amboss Diamond Gold 8 Çelik Tencere Seti, Amboss Diamond Gold 8 Çelik Seti, Amboss Diamond Gold 8 Tencere, Amboss Diamond Gold 8 Tencere Seti,